30-й Економічний Форум
7‒9 вересня 2021
місто Карпач, Польща
Мета — створити сприятливий клімат для розвитку політичного та економічного співробітництва між країнами-членами ЄС та їх сусідами.
Цьогоріч найбільша економічна конференція в Центральній і Східній Європі пройде під гаслом «Європа в пошуках лідерства».
Пандемія COVID-19 посилила конкуренцію між європейськими країнами та уповільнила інтеграцію всередині ЄС. Водночас зробила помітнішими його слабкі сторони. Учасники Форуму обговорять можливі шляхи виходу з цієї кризи та новий вимір європейського лідерства.
«Інтерньюз-Україна» є партнером однієї з дискусій заходу на тему: «Яким є майбутнє місцевих медіа?». Спікери заходу з’ясують, кому повинні належати локальні медіа і чи може місцева влада підтримувати їх фінансово й не впливати на редакційну політику.
Загалом конференцію відвідають близько 3000 гостей з Європи, Азії, Північної Америки та Африки. Глави держав та члени урядів, підприємці, відомі журналісти та представники неурядових організацій візьмуть участь у більше 200 тематичних дискусій. Вони стосуватимуться бізнесу, управління, нової економіки, міжнародної політики, безпеки та інше. Також передбачена різноманітна культурна програма.
Прийняти участь
Контакти
Zero block
Click "Block Editor" to enter the edit mode. Use layers, shapes and customize adaptability. Everything is in your hands.
Tilda Publishing
create your own block from scratch